Brama dezynfekcyjna

Brama przygotowana dla wszystkich typów obiektów: biurowce, magazyny, fabryki

DEZYNFEKCJA

FUMIGATORY OPEN ENERGY są urządzeniami polskiej produkcji zaprojektowanymi do bezpiecznej i szybkiej dezynfekcji pomieszczeń i ludzi przy zastosowaniu mgły ze grodka bioaktywnego.
Efekt mgły uzyskiwany jest dzięki zastosowaniu dedykowanej dyszy, która rozpyla środek dezynfekujący uzyskując wielkość kropli ok. 5 mikrometrów. Tak mała kropla pozwala na lepsze jej rozprzestrzenianie się w zamgławianej przestrzeni. Mgła generowana jest na wylocie dyszy, do której podłączone jest sprężone powietrze i środek dezynfekujący. Podczas pracy urządzenia środek dezynfekujący jest samoistnie zasysany do dyszy zamgławiającej, w której następuje jej rozbicie pod wpływem silnego strumienia powietrza.

Zamgławiacz stojący w namiocie w samym wejściu budynku (wielkość namiotu: 2 x 3m) tworzy swojego rodzaju komorę dezynfekcyjną. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda osoba wchodząca/wychodząca z biurowca, magazynu, czy fabryki zostanie dokładnie zdezynfekowana. Wystarczy przejść przez „korytarz” – dzięki temu każda osoba zostaje całkowicie zdezynfekowana bez żadnych obaw o ciało, czy ubranie. Środek dezynfekujący jest w postaci suchej mgły, dzięki czemu nie moczy ubrań i skóry i jest niemalże nieodczuwalny. Śluza dodatkowo znacznie zwiększa przepustowość i ilość osób dezynfekowanych w jednym momencie. Szybko, bezpiecznie i skutecznie!

Nasze rozwiązanie nadaje się idealnie do typów budynków: biurowych, magazynów, fabryk, szkół, szpitali czy budynków użyteczności publicznej.

Zamgławiacze posiadają świadectwo CECE (Ustawa z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (Ozu, z 2019 r. poz. 5441 oraz dla dyrektyw maszynowej 2006/42 i hałas na zewnątrz 2000/14 — Ustawa z dn. 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (Ozu. z 2019 r. poz. 15511).

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym rozwiązaniu – skontaktuj się z nami mailowo (BHP@OENERGY.PL) Odpowiemy na każde Państwa pytanie, wyjaśnimy jak można zastosować go w Państwa obiekcie.

MASZ PYTANIA?

W przypadku dodatkowych pytań prosimy
o kontakt celem przygotowania indywidualnej oferty.

Kontakt z nami

Projekt, wykonanie
oraz utrzymanie WP Opieka