DORADZTWO BIZNESOWE I INFORMATYCZNE

Open Energy Polska dostarcza usługi doradztwa biznesowego i outsourcingu IT dla firm oraz instytucji, które chcą obniżać koszty związane z obsługą IT. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania informatyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb dla firmz różnych sektorów gospodarki i biznesu. Proponowane przez nas rozwiązania outsourcingowe ułatwiają klientom prowadzenie działań zwiększających ich przewagę konkurencyjną poprzez dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań ,technologii oraz know-how dostarczanego przez zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie.

Naszym klientom z sektora elektroenergetycznego oferujemy szeroki wachlarz rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa IT, wsparciu w zarządzaniu infrastrukturą, optymalizacji działania i zwiększeniu konkurencyjności przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dedykowanych do masowego pozyskiwania, przetwarzania i przekazywania informacjidotyczących sieci elektroenergetycznej i hurtowych rynków energii. Umożliwiamy łatwą i szybką integrację systemu z dowolnie wskazanym rozwiązaniem informatycznym lub sprzętowym w ramach handlu energią elektryczną czy paliwem gazowym.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami: kontakt@onergy.pl